Nowoczesna kosmetologia dla Ciebie

Stworzona z miłości do ciała oraz fascynacji i wiary w nowoczesną technologię i naukę.

Poznaj ofertę
NOWOCZESNA KOSMETYKA DLA CIEBIE

Endermologia — Szczecin

Jednym z innowacyjnych zabiegów, jakie mamy do zaoferowania w LoveMySkin, jest endermologia, czyli masaż podciśnieniowy wykonywany przy pomocy specjalistycznego urządzenia oddziałującego zarówno na skórę, jak i tkankę łączną. Nowoczesny sprzęt Magnifico II Premium łączy 5 unikatowych technologii - pozwala nam na w pełni precyzyjne, bezpieczne oraz komfortowe przeprowadzanie zabiegu endermologii, z której korzystają zwłaszcza osoby pragnące wymodelować swoją sylwetkę.

Profesjonalna endermologia w LoveMySkin

Cenisz sobie dostęp do wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie kosmetologii oraz zabiegów, które wyróżnia atrakcyjna cena? Jesteśmy przekonani, że świadczone przez nas usługi spełnią Twoje oczekiwania. Endermologia w LoveMySkin zagwarantuje Ci szereg korzyści — odmłodzenie skóry, jej ujędrnienie, redukcję tkanki tłuszczowej, a także złagodzenie dolegliwości bólowych i obrzęków. Pamiętaj, że jako eksperci w swojej dziedzinie oferujemy nie tylko bezpłatne konsultacje przed zabiegiem, ale również kompleksową opiekę i wsparcie po jego wykonaniu. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Wskazania do przeprowadzenia endermologii

Zabieg endermologii polecamy tym Pacjentom, którzy chcą:

Przeciwwskazania do wykonania endermologii

Jak każdy zabieg z dziedziny kosmetologii i medycyny estetycznej, endermologia także ma określone przeciwwskazania do wykonania.
To między innymi:

Przed wykonaniem zabiegu endermologii w naszym gabinecie w Szczecinie przeprowadzamy szczegółowy wywiad z Pacjentem w celu wyeliminowania przeciwwskazań. Chcesz poznać takie szczegóły jak cena, czas trwania procedury czy zalecenia pozabiegowe?
Zapraszamy do kontaktu!